Ubytování v hotelu Eroplán

apartma Hotel Eroplán nabízí ubytování ve 46 dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích, dvou malých apartmá a v luxusním apartmá s whirlpoolem, zimní zahradou a překrásným výhledem na Beskydy. Celkem je k dispozici 94 lůžek a 10 přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny barevnou televizí s LCD obrazovkou a 14 satelitními programy, telefonem, wi-fi připojením na internet, minibarem, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem. Na požádání lze pokoj vybavit dětskou postýlkou.

Wellness a sportovní vyžití

K relaxaci a odpočinku v hotelu Eroplán slouží návštěvníkům nově vybudované wellness centrum ve kterém se nachází whirlpool, finská, parní a infrasauna, ochlazovací lázeň, různé druhy masáží nebo originální cryokabina. Pro ubytované je vstup do wellness centra přímo z hotelu. Rodiny s dětmi uvítají 50 metrů vzdálené dětské zábavné centrum s lanovou dráhou, trampolínama, nebo městké koupaliště. Sportovci ocení 200 metrů vzdálenou multifunkční sportovní halu s jedním kurtem na squash, dvěmi venkovními a třemi vnitřními tenisovými kurty a čtyřmi kurty na bedminton. Milovníci koní mohou využít jízdárny na Bučiskách, nebo Horních pasekách.

Možnosti ubytování v hotelu Eroplán

apartmá
Luxusní apartmá
Ubytování v tomto apartmá je určeno pro nejnáročnější klienty, je vybaveno vlastním whirlpoolem, zimní zahradou a překrásným výhledem na Beskydy.
Malé apartmá
Toto apartmá uspokojí náročnější klientelu vyžadující maximalní komfort a pohodu. Apartmá je vybaveno luxusní francouzskou postelí, luxusní vířivou vanou, extra sprchou a plazmovou televizí.
Dvoulůžkový pokoj LUX
Dvoulůžkové pokoje LUX splňují ten nejvyšší standard a uspokojí i velmi náročné klienty. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny francouzskou postelí, LED televizí a vanou nebo sprchovým koutem.
Dvoulůžkové pokoje
Dvoulůžkové pokoje jsou nadstandartně vybaveny a disponují, satelitní TV, ledničkou s minibarem, telefonem s přímou volbou, přípojkou na internet, koupelnou se sprchovým koutem.

bungalov
Bungalovy Eroplán
Ubytování v bungalovech Eroplán je určeno pro nenáročné klienty, bungalovy jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. V areálu je k dispozici 9 bungalovů jež nabízí ubytování pro 7 osob s možností přistýlky. V bungalovech se nachází dva samostatné pokoje pro 4 a 3 osoby + obývací pokoj. Sociální zařízení, koupelna se sprchou a lednička jsou společné pro celý bungalov.
Více informací